O nas - Adversum

Adversum

Odszkodowania powypadkowe

Naszą misją jest przywracanie równowagi na rynku ubezpieczeń

Wypadków nikt nie planuje, mogą jednak prowadzić do poważnych konsekwencji fizycznych, emocjonalnych i finansowych. W takich momentach Kancelaria Odszkodowawcza staje się kluczowym sprzymierzeńcem w odzyskaniu zdrowia i poczucia sprawiedliwości. 
 
Jeśli doznałeś szkody w wyniku wypadku, zaniedbania lub niesprawiedliwego traktowania, zasługujesz na sprawiedliwe odszkodowanie. Nie pozwól, aby ubezpieczyciel zaniżył lub odmówił ci należnego świadczenia. Skorzystaj z pomocy prawnej Kancelarii Odszkodowawczej, która od lat specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.
Adversum, to zespół doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych, którzy z pasją i zaangażowaniem reprezentują interesy osób poszkodowanych, traktując każdego indywidualnie.  Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie postępowania – od analizy sprawy, przez negocjacje z ubezpieczycielem, po reprezentację w sądzie. Przejmujemy całą korespondencję i formalności, abyś mógł skupić się na swoim zdrowiu i dobrostanie.
 
Pomagamy w zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu leczenia z jednoczesnym wsparciem finansowym. Jesteśmy głosem poszkodowanych i dbamy o to, aby ich prawa były respektowane.
 
Nieustannie przyświeca Całemu Zespołowi Adversum motto: „ Jakość , to sposób myślenia , który powoduje , że stosuje się i poszukuje najlepszych rozwiązań” (Autor: Edward Deming) 

Kancelaria Adversum – zakres działania

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju poważnych i skomplikowanych szkód osobowych powstałych w wyniku wypadków i sytuacji, w tym zamierzonych i niezamierzonych działań/zaniechań innych osób.
 
* Jednym z najczęstszych problemów zgłaszanych przez Klientów są szkody osobowe powstałe w wypadkach komunikacyjnych.
 

Obsługujemy w tym zakresie szkody wynikające z wypadków drogowych:

 
* Pasażerowie pojazdów biorących udział w wypadku, kierowcy niebędący sprawcami
* Potrącenia pieszych czy rowerzystów – spowodowane m.in. przez nietrzeźwych uczestników ruchu, czy w związku z innymi wykroczeniami drogowymi
* wypadki na przejazdach kolejowych, wypadki lotnicze, morskie,
* Równie często reprezentujemy interesy osób poszkodowanych w wypadkach w pracy. Mogą obejmować one różnorodne sytuacje, od upadków, przez wypadki związane z maszynami, aż po długoterminowe skutki niewłaściwych warunków pracy (wypadki śmiertelne, lekkie , ciężkie, zbiorowe). Pomagamy klientom w uzyskaniu odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu, utratę zdolności do pracy, czy koszty rehabilitacji.
* Posiadamy doświadczenie w obsłudze szkód osobowych w wypadkach w rolnictwie, gdzie szkoda może wystąpić w wyniku różnych okoliczności związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego (np. upadek osoby, uderzenie, przygniecenie czy pogryzienie przez zwierzę, pochwycenie i uderzenie przez części ruchome maszyn i urządzeń , upadek przedmiotów, przejechanie , uderzenie przez środki transportu w ruchu, inne np. działanie materiałów szkodliwych). Osobom poszkodowanym oraz ich bliskim przysługuje prawo do stosownych odszkodowań i zadośćuczynienia.
*Wypadki z ZUS, w tym jednorazowe odszkodowania za wypadek przy pracy lub chorobę zawodową, renty wyrównawcze, renty rodzinne
*Szkody majątkowe, w tym uszkodzenia budynków, mieszkań, upraw rolnych, kradzież, pożar, powódź
 

Uzyskujemy dla naszych klientów odszkodowania z tytułu:

 • Utraty zdrowia, w tym uszczerbku na zdrowiu, trwałego uszczerbku na zdrowiu, zgonu
 • Zadośćuczynienia, w tym za doznaną krzywdę, ból, cierpienie, pogorszenie jakości życia, utratę bliskiej osoby, utraconego dochodu, w tym zarobków, emerytury, renty, alimentów
 • Kosztów leczenia, rehabilitacji (w tym dojazdów), opieki, sprzętu medycznego, leków
 • Naprawy lub wymiany pojazdu, budynku, mieszkania, mienia ruchomego
 • Innych strat poniesionych w związku ze szkodą
 

Nasze atuty to:

 • wysoka skuteczność – uzyskujemy dla naszych klientów odszkodowania nawet kilkukrotnie wyższe niż pierwotna propozycja ubezpieczyciela
 • bezpłatna wycena – oceniamy każdą sprawę indywidualnie i szacujemy potencjalną kwotę odszkodowania
 • brak ryzyka – wynagrodzenie pobieramy tylko w przypadku uzyskania odszkodowania, w formie prowizji  
 • doświadczenie i profesjonalizm – nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnią praktyką w zakresie odszkodowań, współpracujemy także z rzeczoznawcami, biegłymi  i lekarzami
 • indywidualne podejście – traktujemy każdego klienta z szacunkiem i empatią, dostosowujemy się do jego potrzeb i oczekiwań
 • dostępność i komunikatywność – działamy na terenie całego kraju, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez telefon, e-mail lub w naszym biurze
 
Zostałeś poszkodowany w wypadku? Ucierpiałeś z powodu czyichś działań? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Kancelarii Adversum. 
Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś i sprawdź, jak możemy Ci Pomóc. 
Otoczymy Cię opieką na każdym etapie postępowania odszkodowawczego. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. 
Warszawa, Białystok, Ełk, to miasta, w których kancelaria Adversum posiada swoje placówki.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów

Marcin
- Szczecin

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajęli się moją sprawą profesjonalnie. Uzyskałem odszkodowanie jakiego się nie spodziewałem.

Jola
- Warszawa

Po wypadku było mi ciężko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłam na firmę Adversum, która nie dosyć że uzyskała dla mnie odszkodowanie to jeszcze podczas prowadzonych działań otrzymałam od nich pełne wsparcie.

Zapraszamy do kontaktu

Jako kancelaria specjalizująca się w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych zapraszamy do naszych oddziałów w Warszawie, Białymstoku, Ełku. Zachęcamy do kontaktu!