Infolinia +48 887 455 000, +48 604 28 21 27 | info@adversum.pl| Strefa klienta  

Adversum – odszkodowania powypadkowe

Naszą misją jest przywracanie równowagi na rynku ubezpieczeń

Pomagamy osobom, które w wyniku wypadków znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, wielokrotnie przywracając im wiarę w lepsze jutro.
Jako skuteczny broker ubezpieczeniowy działamy na terenie całego kraju, dysponując siecią prężnie działających placówek w Warszawie, Białymstoku, Ełku, Olsztynie i Szczecinie. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej przedstawionej nam sprawie.Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej, byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego i grozi Ci odmowa wypłaty odszkodowania, zwróć się do nas!Miałeś wypadek w pracy, masz kłopoty z odzyskaniem odszkodowania, a brak odszkodowania może utrudnić Twój powrót do zdrowia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Zastanawiasz się, co dalej robić, jeśli miałeś wypadek? Zadzwoń, przeprowadzimy cię przez wszystkie procedury.Wypracowany w Adversum model usługi prawnej pozwala nam reprezentować Klientów na każdym etapie postępowania, również przed sądem. Często są to trudne przypadki, jednak zawsze znajdujemy dobre rozwiązania. Poziom zamożności Klientów nie ma dla nas znaczenia przy rozpatrywaniu sprawy.
Nasze honorarium regulowane jest dopiero po wypłacie odszkodowania, co daje gwarancję należytego wykonania czynności w imieniu i na rzecz poszkodowanego. Dodatkowo umożliwiamy podpisanie umowy, w wyniku której klienci zwolnieni są z kosztów sądowych. Ponadto, jako jedyni zapewniamy ofiarom wypadków będących w szczególnie trudnej sytuacji nieoprocentowane zaliczki, dzięki którym mogą od razu rozpocząć leczenie, nie czekając na wypłatę.

Opinie naszych klientów

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów.

Jola, Szczecin

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajęli się moją sprawą profesjonalnie. Groził mi brak odszkodowania. Uzyskałam je i to w wymiarze, jakiego się nie spodziewałam.

Mariusz, Warszawa

Miałem wypadek w pracy. Po wypadku było mi ciężko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłem na firmę Adversum, która uzyskała dla mnie odszkodowanie, a do tego  podczas całego procesu otrzymałem od nich pełne wsparcie.

Chcesz pomagać ofiarom wypadków w najtrudniejszych chwilach w ich życiu?

Opinie naszych klientów.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów.

Marcin
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajęli się moją sprawą profesjonalnie. Uzyskałem odszkodowanie jakiego się nie spodziewałem.

Jola
Warszawa

Po wypadku było mi ciężko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłam na firmę Adversum, która nie dosyć że uzyskała dla mnie odszkodowanie to jeszcze podczas prowadzonych działań otrzymałam od nich pełne wsparcie.