fbpx
Infolinia +48 887 455 000, +48 604 28 21 27 | info@adversum.pl

Adversum – odszkodowania powypadkowe

Naszą misją jest przywracanie równowagi na rynku ubezpieczeń

Znając doskonale realia branży zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób poszkodowanych w wypadkach – czy to komunikacyjnych, czy tych, które miały miejsce w pracy – nie otrzymuje stosownego odszkodowania. Co więcej, zamiast starać się o szybki powrót do zdrowia i pełni sił – walczy ze żmudnym i nieprzyjaznym dla poszkodowanych procesem dochodzenia swoich praw.

Misją naszej kancelarii jest pomoc osobom, które w wyniku wypadku znalazły się w trudnej sytuacji – materialnej i zdrowotnej. Poszkodowani, bardzo często nie tylko nie otrzymują stosownego materialnego zadośćuczynienia, ale i właściwej opieki medycznej. Często zadłużają się, wyprzedają majątek i organizują zbiórki by móc opłacić drogie leczenie i korzystać z rehabilitacji. Cały proces dochodzenia swoich praw jest  długi, kosztowny, stresujący i niestety może kończyć się odmową wypłaty odszkodowania. Tak nie musi być!

Kancelaria Adversum – zakres działania

Jako skuteczny broker ubezpieczeniowy działamy na terenie całego kraju, dysponując siecią prężnie działających placówek w Warszawie, Białymstoku, Ełku, Olsztynie i Szczecinie. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej przedstawionej nam sprawie.Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej, byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego i grozi Ci odmowa wypłaty odszkodowania, zwróć się do nas! Miałeś wypadek w pracy, masz kłopoty z odzyskaniem odszkodowania, a brak odszkodowania może utrudnić Twój powrót do zdrowia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne, przeprowadzamy Klientów przez wszystkie niezbędne i nierzadko zawiłe procedury. Wypracowany w Adversum model usługi prawnej pozwala nam reprezentować Klientów na każdym etapie postępowania, również przed sądem. Często są to trudne przypadki, jednak zawsze znajdujemy dobre rozwiązania. Poziom zamożności Klientów nie ma dla nas znaczenia przy rozpatrywaniu sprawy, a nasze honorarium regulowane jest dopiero po wypłacie odszkodowania, co daje gwarancję należytego wykonania czynności w imieniu i na rzecz poszkodowanego. Dodatkowo umożliwiamy podpisanie umowy, w wyniku której Klienci zwolnieni są z kosztów sądowych. Jako jedyni zapewniamy ofiarom wypadków będących w szczególnie trudnej sytuacji nieoprocentowane zaliczki, dzięki którym mogą od razu rozpocząć leczenie, nie czekając na wypłatę!

Odszkodowanie i leczenie z OC sprawcy

Współpracujemy z Instytutem Medycyny Interwencyjnej. Specjalizujemy się w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pokrywaniem kosztów leczenia z OC sprawy wypadku. O spłatę kosztów leczenia i adekwatne odszkodowanie dba nasz doświadczony zespół ekspertów specjalizujących się w prawie odszkodowawczym i ubezpieczeniach. Dzięki temu, poszkodowani mają możliwość niezwłocznego podjęcia stosowanego leczenia – otrzymują kompleksową opiekę medyczną i wsparcie prawne.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów.

Jola, Szczecin

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajęli się moją sprawą profesjonalnie. Groził mi brak odszkodowania. Uzyskałam je i to w wymiarze, jakiego się nie spodziewałam.

Mariusz, Warszawa

Miałem wypadek w pracy. Po wypadku było mi ciężko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłem na firmę Adversum, która uzyskała dla mnie odszkodowanie, a do tego  podczas całego procesu otrzymałem od nich pełne wsparcie.

Chcesz pomagać ofiarom wypadków w najtrudniejszych chwilach w ich życiu?

Opinie naszych klientów.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów.

Marcin
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajęli się moją sprawą profesjonalnie. Uzyskałem odszkodowanie jakiego się nie spodziewałem.

Jola
Warszawa

Po wypadku było mi ciężko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłam na firmę Adversum, która nie dosyć że uzyskała dla mnie odszkodowanie to jeszcze podczas prowadzonych działań otrzymałam od nich pełne wsparcie.