Infolinia 0 801 011 490, +48 887 455 000 | info@adversum.pl| Strefa klienta  
adversum - kancelaria

Naszą misją jest przywracanie równowagi na rynku ubezpieczeń.

Pomagamy osobom, które w wyniku wypadków znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, wielokrotnie przywracając im wiarę w lepsze jutro.

Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania, w każdej przedstawionej nam sprawie. Wypracowany w Adversum model usługi prawnej pozwala nam reprezentować Państwa na każdym etapie postępowania, również przed sądem. Często są to trudne przypadki, jednak zawsze znajdujemy dobre rozwiązania. Poziom zamożności klientów nie ma dla nas znaczenia przy rozpatrywaniu sprawy.

Nasze honorarium regulowane jest dopiero po wypłacie odszkodowania, co daje gwarancje należytego wykonania czynności w imieniu i na rzecz poszkodowanego. Dodatkowo umożliwiamy podpisanie umowy, w wyniku której klienci zwolnieni są z kosztów sądowych. Ponadto, jako jedyni, zapewniamy ofiarom wypadków będących w szczególnie trudnej sytuacji, nieoprocentowane zaliczki, dzięki którym mogą od razu rozpocząć leczenie, nie czekając na wypłatę.

Chcesz pomagać ofiarom wypadków w najtrudniejszych chwilach w ich życiu?

Opinie naszych klientów.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności są opinie klientów.

1px
Marcin
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Od początku do końca zajeli się moją sprawą profesjonalnie. Uzyskałem odszkodowanie jakiego się nie spodziewałem.

testimonial
Jola
Warszawa

Po wypadku było mi cięzko zabrać się za kwestie odszkodowawcze. Trafiłam na firmę Adversum, która nie dosyć że uzyskała dla mnie odszkodowanie to jeszcze podczas prowadzonych działań otrzymałam od nich pełne wsparcie.