fbpx
Infolinia +48 887 455 000, +48 604 28 21 27 | info@adversum.pl

Adversum wywalczyło prawie 5 mln euro odszkodowania i najwyższą rentę w Polsce!

Kancelaria Adversum z sukcesami działa na Polskim rynku prężnie rozwijając swoją strukturę, otwierając nowe placówki i zdobywając sukcesywnie zaufanie nowych Klientów. Wiele firm wykorzystuje swoją skuteczność jako element marketingu. Lecz czy za sloganami i hasłami stoją faktyczne osiągnięcia?

Skuteczność potwierdzona faktycznymi sukcesami

W Adversum wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą są prawdziwe osiągnięcia. Możemy się poszczycić tym, że poza szerokim gronem wdzięcznym i usatysfakcjonowanych Klientów, osiągnęliśmy również sukces, który przeszedł do historii w zakresie wysokości polskich odszkodowań.
Wspieramy osoby, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, które w wyniku wypadku komunikacyjnego/wypadku w miejscu pracy  straciły zdrowie, możliwości godnego życia, zdolność do wykonywania pracy i płynność finansową. Wyjątkowy model ścisłej współpracy specjalistów do spraw ubezpieczeń i wykwalifikowanego sztabu prawników jest w stanie pomóc osobom poszkodowanym w nierównej „walce” z ubezpieczycielem i dochodzić godnego, adekwatnego do uszczerbku zdrowia odszkodowania.

Przypadek naszego Klienta – najwyższa renta w Polsce, 5 milionów EURO.

Zdajemy sobie sprawę, że za słowami powinny stać realne osiągnięcia. Dlatego pragniemy opisać przypadek jednego z naszych Klientów, dla którego wywalczyliśmy najwyższą rentę w Polsce i odszkodowanie w wysokości 5 000 000 EURO.

43-letni Piotr został poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego. Przez kolizję czołową dwóch aut zginęła żona naszego Klienta i drugi kierowca prowadzący pojazd. Piotr przeżył, lecz doznał bardzo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Utrata najbliższej osoby, paraliż czterokończynowy, poważny uraz pnia mózgu, przykurcze kończyn i wspomaganie oddychania za pomocą rurki tracheotomijnej sprawiły, że nasz Klient z samodzielnej i aktywnej osoby stał się pacjentem leżącym, wymagającym całodobowej opieki.

Na samym początku, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło poszkodowanemu bezspornie kwotę w wysokości 200 000 złotych zadośćuczynienia i rentę w wysokości 2 690 złotych miesięcznie. Nietrudno się domyślić, że była to kropla w morzu wydatków. Poszkodowany wymagał kosztownego leczenia i całodobowej opieki, a ponadto poniósł niewymierną krzywdę psychiczną i fizyczną. Uznając przyznane odszkodowanie za niewystarczające, wystąpiliśmy o zarządzenie dodatkowej zapłaty na czas trwania procesu. Tym sposobem udało się uzyskać 7 000 złotych miesięcznie, czyli łącznie 9 690 złotych.

Kolejnym krokiem było zaskarżenie postanowienia i wniesienie go do sądu wyższej instancji. Po zapoznaniu się ze sprawą sąd przychylił się do wniosku, co skutkowało podwyższeniem miesięcznej renty do 20 000 złotych miesięcznie. Finalnie, dzięki współpracy rodziny poszkodowanego z naszą Kancelarią, Piotr otrzymał rentę w wysokości 22 000 złotych miesięcznie ze wstecznym wyrównaniem, a także zadośćuczynienie w wysokości 500 000 złotych.

Pragniemy dodać, że do tej pory to najwyższa renta, jaką udało się uzyskać firmie odszkodowawczej na rzecz poszkodowanego. Nasz Klient wykorzysta pełną wysokość Sumy Gwarancyjnej, czyli 5 mln EURO!

Chociaż przypadek Piotra jest doskonałym opisem skuteczności naszego działania, pragniemy nadmienić, że to nie jedyny duży sukces Adversum. Dzięki wywalczonym środkom Piotr i jego rodzina mogą godnie żyć i mimo tragedii jaką przeszli, są w stanie pozwolić sobie na wszystkie niezbędne zabiegi medyczne, leki, kosztowną rehabilitację, a dzięki wysokiej rencie – bliscy mogą opiekować się Piotrem bez negatywnego wpływu na ich sytuację materialną i utratę zarobków związaną z koniecznością pełnienia całodobowej opieki.

Szybkie leczenie, fachowa obsługa prawna, pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela – bez wstępnych nakładów finansowych!

Kancelaria Adversum współpracuje z najlepszymi ośrodkami medycznymi, prywatnymi szpitalami i profesjonalną, sprawdzoną kancelarią prawną. Cały proces odszkodowawczy nie jest związany z koniecznością ponoszenia wysokich opłat i nie wiąże się z nakładami finansowymi ze strony poszkodowanych. Koszty odszkodowania i leczenia pokrywa OC sprawcy. Dbamy o wszelkie formalności i zapewniamy natychmiastową interwencję medyczną, która nierzadko – jeśli została podjęta bez zbędnej zwłoki – zwiększa szanse na szybki powrót do zdrowia.

W Polsce, wielu poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i tych, które wydarzyły się w miejscu pracy, nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma prawo walczyć o wyższe odszkodowanie niż to, które pierwotnie oferuje ubezpieczyciel. Kancelaria Adversum, dzięki doświadczonemu zespołowi współpracujących ze sobą ekspertów, jest w stanie nie tylko negocjować jego wysokość, ale w razie potrzeby wystąpić również na drogę sądową. W Adversum zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób poszkodowanych w wypadkach priorytetem powinno być odzyskanie spokoju, redukowanie stresu i godne warunki leczenia, umożliwiające szybki powrót do zdrowia. Dokładamy wszelkich starań, by stało się to możliwe, a nasze sukcesy są najlepszym dowodem naszej skuteczności.